Haradinaj: Shumë shpejt do të marrë pamje tjetër

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar sot Suharekën, ku ka thënë se ky qytet shumë shpejt do të marrë pamje tjetër me sheshin e ri ”Brigada 123”, falë investimeve të nevojshme që qeverisja lokale dhe ajo qendrore i ka adresuar.

“Sot bashkë me kolegë dhe kryetarin Bali Muharremaj, vizituam punimet në këtë pjesë të qytetit dhe pamë një punë profesionale dhe me standarte të larta infrastrukturore që po bëhet, për t’u dhënë banorëve të kësaj ane, hapësirën dhe investimet e merituara”, ka shkruar ai.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet