Haradinaj: Jemi të hapur për koalicione me të gjitha partitë

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, tha se janë të hapur për koalicione me të gjitha partit pas zgjedhjeve

“Në këto zgjedhje votohet për qeverinë po edhe për presidentin. Aleanca shkon hapur dhe ofertojmë për president”, u shpreh Haradinaj.

“Pas zgjedhjeve nuk paragjykojmë dhe e lëmë të hapur për koalicione me të gjitha partitë. Preferojmë me qytetarin të kemi kolaicion”, shtoi ai.

Kategoritë
LajmeVendi