Gruaja e lojtarit kosovar, Michaela Sadiku  ‘çmend’ jurinë e “The Voice of Turkey” (Video)

Gruaja e mbrojtësit të Kombëtares së Kosovës, Lorik Sadiku, Michaela Sadiku mahniti në programin televiziv “The Voice of Turkey”, gjatë një edicioni të vitit 2018, transmeton Gazeta e Re.

Në momentin kur Michaela doli në skenë dhe filloi të këndonte, mjaftuan vetëm disa sekonda që një nga anëtarët e jurisë të kthehej për të.

Mbrojtësi kosovar që luan në Turqi, Loret Sadiku, ishte në prapaskenë duke ndjekur performancën e gruas së tij.

Michaela zgjodhi këngëtarin e njohur turk, Hadise si trajnerin e saj.

Video performanca e Michaela Sadikut:

 

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet