Gratë arabe përleshen në mes të rrugës, me dhjetëra dëshmitarë shohin “spektaklin”! (Video)

Një turmë prej dhjetëra vetash kanë qenë dëshmitarë të një përleshje ndërmjet disa grave në rrugë, jashtë një dyqani te bizhuterisë në Arabinë Saudite.

Siç edhe mund të shihet, përcjell Gazeta e Re, pamjet tregojnë ‘luftën’ që tregon një grup të grave karshi grupit tjetër per arsyeje te panjohura.

Ata pastaj fillojnë në një seri goditjesh brutale dhe grushte në kokë.

Thuhet se grupi luftuan për disa minuta, para se dëshmitarët të ndërhynin.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtëm:

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet