Gjakovë, motoristi përplaset me një veturë

Policia në Gjakovë ka raportuar për një aksident komunikacioni me lëndime të rënda trupore.

Raportohet se i dyshuari mashkull derisa po drejtonte motorin e tij duke mos iu përshtatur kushteve të rrugës, e cila ishte e shtruar me zhavorr, është rrëzuar dhe në pamundësi ndalje në afërsi të rrugës ka dalë në anën tjetër të rrugës dhe është përplasur në një veturë.

Lëndime të rënda trupore ka pësuar drejtuesi i motorit dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet