General Mobile prodhon një telefon të veçantë për presidentin Erdogan (Foto)

Kompania e njohur e telefonisë “General Mobile” ka prodhuar një telefon të veçantë ekskluziv për presidenti e Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, transmeton Gazeta e Re.

Në pjesën e pasme të telefonit me model GM 6 Pro, është përdorur një dizajnë të veçantë ku është vendosur logoja e presidencës turke, emri mbiemri i presidentit dhe nënshkrimi i tij.

Sipas mediave turke, Kryetari i kompanisë e cila vepron në Turqi, Sebahattin Yaman këtë telefon e ka dhuruar vet presidentit Erdogan.

Kategoritë
KurioziteteTë ndryshme

Të ngjajshmet