Fusha e “Fadil Vokrrit” ka marrë pamjen e “Old Traffordit”

Ndeshja mes Prishtinës dhe Flamurtarit që ishte parashikuar të zhvillohej në fundjavën e kaluar është shtyrë me 27 mars, për shkak të gjendjes jo të mirë të terrenit në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ka disa ditë që një grup i punëtorëve janë duke u kujdesur intenzivisht për të rregulluar fushën.

Ata janë parë duke punuar edhe të martën. Indeksonline ju sjellë pamjet e bukura të fushës se si duket aktualisht. /Indeksonline/

 

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet