Frika e macës nga një kukuvajkë e shfaqur në oborr (Video)

Një video u shfaq në rrjetet sociale duke treguar një buf që frikësonte një mace, dhe shumë ishin të befasuar nga ajo që duket ai zog kur ndihet i kërcënuar.

Videoja është bërë muajin e kaluar në fshatin belg Aaigemu, dhe u shfaq në Viral Hog disa ditë më parë. “Ne pamë jashtë dhe pamë macen tonë para bufit në kopsht. Ishte aq e mahnitshme që unë filmova atë skenë. Kur vendosa të dilja për ta parë më mirë, bufi u largua larg”, tha autori i pamjeve./Gazeta e Re/

 

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet