Finalja e Kupës së Kosovës, ja detajet për bileta

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se sot pas orës 15:00 do të nisë shitja e biletave për ndeshjen finale të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll, ndërmjet Trepçës’89 dhe Feronikelit, e cila do të zhvillohet të premten në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, transmeton Gazeta e Re.

Çmimet e biletave janë si vijon: Lindje dhe Perëndim 3 euro, derisa tribuna VIP, 5 euro.

Biletat mund t’i blini në tri qytete në tri pikat e mëposhtme të IPKO-s:

Drenas: Rr. Shaban Shala Nr.43,

Prishtinë: Pika e shitjes në rrugën “Perandori Justinian” nr.16.

Mitrovicë: Pika e shitjes në rrugën “Bulevardi Shemsi Ahmeti 24”.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet