Femra shantazhon femrën në Facebook

Policia në Gjilan ka arrestuar një femër të dyshuar e cila sipas Policisë e njëjta nëpërmjet rrjeteve sociale Facebook, ka shantazhuar një femër tjetër.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet