Fejohet Ronaldo, Georgina në kërkim të fustaneve të dasmës

Cristiano Ronaldo i ka propozuar për martesë të dashurës së tij Georgina Rodriguez. Mësohet se bukuroshja spanjolle ia ka thënë “Po” dhe ka nisur provat për fustanet e dasmës.

Ronaldo u takua me Georgina Rodriguez në vitin 2016, kur ajo punonte te “Guçi” në Madrid. Ata janë prindër të një vajzë 1-vjeçare, ndërsa futbollisti ka edhe tre fëmijë të tjerë më nëna surrogate.

Ata janë zhvendosur për të jetuar në Itali, bashkë me 4 fëmijët.

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet