Fanstastike, skuadra nga Liga e Dytë prezanton në këtë mënyrë ardhjet e reja (VIDEO)

Skuadra nga Liga e Dytë, e futbollit të Kosovës, FC A&N ka vazhduar me përforcimet e radhës.

Prizrenasit kanë prezantuar sot gjatë ditës katër ardhjet e reja në skuadër.

Muhamet Berisha, Besfort Bajrami, Mentor Thaçi dhe Bajram Dili janë lojtarët më të rinj të skuadrës A&N.

Mirëpo ajo që vlen të theksohet është mënyra e prezantimit të prurjeve të reja, gjë që do të kishin lakmi edhe shumë skuadra të Superligës së Kosovës.

Kutojmë që kjo nuk është hera e parë që skuadra nga Liga e Dytë bënë një gjë të tillë, pasi që edhe lojtarët e tjerë, ata i kanë prezantuar në mënyrë të njëjtë.

Më poshtë video e prezantimit të lojtarëve si dhe deklratat e tyre të parë si lojtar të FC A&N.

 

Video prezentimi i perforcimeve te reja ne klubin tone.

Videoprezentimi zyrtare i perforcimeve te reja ne klubin tone.Klubi yne ju deshiron mire se ardhje dhe suksese bashkarisht.Video : Agron Gerdella Ijad Gerdella.

Publiée par FC A&N sur Mardi 28 janvier 2020

Kategoritë
LajmeSport

Të ngjajshmet