Fansat tërhiqen nga fotoja e Ronaldo: “Jam aq i varfër sa nuk e di se çfarë është kjo”

Dy ditë më parë, Cristiano Ronaldo (34), postoi një fotografi në mediat sociale ku shfaqej me të fejuarën e tij nëntë vjet më të re, Georgina Rodriguez.

“Unë gjithmonë ndihem e veçantë me ju”, ka shkruar Ronaldo, krahas një foto ku nxjerr në pah këmbët e gjata të Georgina.

Siç pritej, fotografia shkaktoi mijëra komente nga ana e fansave të futbollistit portugez.

“Jam shumë i varfër dhe nuk kam ide se në çfarë janë ulur”, shkruante një i ri dhe doli që shumë prej tyre ishin “të varfër”, transmeton KosovaPress.

Në fund të fundit, përgjigjja më e mundshme se Ronaldo dhe Georgian ishin në  makinë. Njohësit e makinave pretendojnë se bëhet fjalë për një model ‘Mercedes’.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet