Erdoğan dhe Merkel diskutojnë lidhjet dypalëshe dhe rajonale, si dhe ato Turqi-BE

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdoğan dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel, në një video-lidhje kanë diskutuar lidhjet dypalëshe dhe rajonale, si dhe ato midis Turqisë dhe BE-së

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdoğan dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel, në një video-lidhje kanë diskutuar lidhjet dypalëshe dhe rajonale, si dhe ato midis Turqisë dhe Bashkimit Evropian (BE), transmeton Anadolu Agency (AA).

Kategoritë
BotaLajme