Dy talentët e Ballkanit marrin ftesën nga përfaqësuesja e Kosovës, ja emrat…

Dy futbollistët e talentuar të Ballkani, Jetmir Topalli dhe Blendi Baftiu kanë marrë ftesë nga përfaqësuesja e Kosovës U21.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar klubi i Ballkani, i cili nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në Facebook, kanë njoftuar se kanë pranuar ftesën për këta dy lojtar.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet