Digjet një i moshuar derisa prodhonte raki

Një burrë i moshuar vdiq në një zjarr që shpërtheu në një ndërtesë ndihmëse pranë Kotor Varos ndërsa po prodhonte raki.

Sipas informatave jozyrtare të mediave boshnjake, V.M. (77) thuhet se ra në gjumë dhe zjarri goditi bojlerin dhe objektin ndihmës.

“Bazuar në masat dhe veprimet e ndërmarra, është vërtetuar se nuk ka elementë të veprës penale dhe prokurori publik i qarkut të qarkut në Prokurorinë Publike të Qarkut në Banja Lluka është njoftuar për këtë”, tha policia.

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet