Deputetja Bogujevci mohon se ka pasur përleshje fizike në Kuvend

Deputetja e VV-së, Saranda Bogujevci ka mohuar se ka pasur përleshje fizike në Kuvend ndërmjet deputetëve të kësaj partie dhe atyre të LDK-së

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet