Çifti i famshëm turk zbulon gjininë e bebit, aktorët ndajnë lajmin me të gjithë

Aktori karizmatik Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen më në fund kanë mësuar gjininë e bebit.

Çifti një ditë më parë ishte për kontroll te doktori,dhe me të mësuar gjininë e bebit, u gëzuan shumë.

Çifti, i cili mësoi se fëmija i tyre do te jetë djalë,dhe pa humbur kohë këtë lajm e ndanë me familjarët e tyre.

Kategoritë
FunTë ndryshme

Të ngjajshmet