Çfarë ndodhi në Podgoricë ? Banorët e lagjes gjetën një pamje të frikshme (Video)

Pas stuhisë së fortë të mbrëmshme, banorët e lagjes Podgorica të Bllokut 5 gjetën një pamje të frikshme këtë mëngjes. Kishte një numër të madh harabelash të vdekura në rrugë.

Zogjtë e vdekur janë në trotuare, zona të gjelbërta, në shtrirje nga Pazari deri në Qendrën Shëndetësore në atë vendbanim.

Ne može kiša pobiti pticeAli neke se pokrecuDali ima onih koji treba da pomognu?Ako je praznjenje onda je to bilo bez groma

Publiée par Мило Мишко Ђукић sur Mercredi 5 août 2020

 

Qytetarët ende po pyesin se si ndodhi dhe cili është shkaku kryesor i vdekjes masive të harabelave, sepse vetëm stuhia nuk është një shpjegim i mjaftueshëm./Gazetaere

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet