Can Yaman nga seriali “Zogu i Hershëm” kthehet me një skandal nga Spanja

Momentalisht është njëri prej aktorëve të juaj të preferuar turk. Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e tij në serialin turk “Ekenci Kus” që në shqip do të thotë “Zogu i hershëm”, shkruan Gazeta e Re.

Me një fizik të hatashëm dhe pamje të bukur, Yaman lirshëm mund të thuhet se është njëri nga aktorët më të pashëm turk.

Por ai duket se nuk po i jep hakun pamjes së jashtme, ai së fundmi ka shënuar një skandal në Madird të Spanjës.

Yaman ishte mysafir në një emision magazine në Spanje ku u takua me një fanse të tij, ajo ishte aq e mahnitur nga Yaman sa që e bëri pyetjen: “Si mund të na vërtetosh se je nga kjo botë?”

Përgjigjja a Yamani-i ishte epike njëkohësisht edhe skandaloze, ai si përgjigje tha: “Hajde në dhomën tjetër të të tregoj”

Përgjigja e tij shkaktoi të qeshura në emision por edhe anulimin e premierës së serialt te tij.

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet