Behxhet Pacolli me familje, ja ku po i kalon pushimet (Foto)

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behxhet Pacolli ka publikuar foto nga pushimet me familje.

Milioneri shqiptar ndodhet në Dubrovnik me pushime me gruan dhe fëmijët e tij.

“Mbas shumë pune dhe stresi, më në fund një mbrëmje e mrekullueshme, në “Diamond Vabene”, para Dubrovnikut, më familjën time” shkruan Pacolli nga Dubrovniku.

 

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet