Baraz në Munich pas pjesës së parë

Bayern dhe Real janë duke luajtur baraz në sfidën e parë gjysmëfinale që po zhvillohet në Allianz Arena.

Skudra gjermane arriti të shënoj e para golin e epërsisë me anë të lojtarit Kimich.

Ndërsa për skuadrën  e Zidan shënoi braziliani Marcelo.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet