Aro Muric, fantastik pret penalltinë

Çmenduritë nuk kanë të ndalur në ndeshjen Kosovë – Angli.

Harry Kane nuk ka arritur të shënoj nga pika e bardhë.

“Gardiani” i Kosovës, Aro Muric ka arritur ta ndalë goditjene  fortë të Harry Kane.

Kujtojmë që Kosova arriti të shënoj dy gola të shpejtë në pjesën e dytë dhe tanimë rezultati momental është 5:3 në ttë mirë të anglezëve.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet