Angli = Kosovë, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet të ndeshjes, Anglia – Kosova.

Challandes i ka qëndruar besnik skemës, 4-2-3-1, ndërsa nga ndeshja e kaluar shihen dy ndryshime, Zhegrova dhe Rashani janë lënë jasht, ndërsa vendin e tyre e ka zënë Berisha dhe Muslija.

Muric, Hadergjonaj, Aliti, Rrahmani, Vojvoda, Voca, Halimi, V.Berisha, Celina, Muslija, Muriqi, është formacioni i Kosovës.

Ndërsa tek anglezët nuk mungojnë yjet dhe Southgate ka vendosur ta nis ndeshjen me formacion më të mirë të mundshëm.

Kategoritë
Lajmet KryesoreSport

Të ngjajshmet