‘Alo, kush jeni?!’, portieri i çmendur i përgjigjet telefonatës në derbi (Video)

Një episod i çuditshëm ka ndodhur në Amerikën Latine.

Portieri i ekipit Colo Colo, Matias Dituro, u ofendua nga tifozët kundërshtarë të cilët i hodhën një celular për ta goditur. Ai e mori telefonin në dorë dhe nisi të përgjigjej te telefonata, teksa më pas ia kaloi shokut të ekipit.

Ngjarja ka ndodhur në derbin mes Colo Colo dhe Universidad de Chile.

Kategoritë
Sport

Të ngjajshmet