Aktorja e famshme turke pushime në Shqipëri?!

E bukura Farah Zeynep Abdullah ka hyrë krejt rastësisht në botën e serialeve, ku fama që mori qe e menjëhershme.

Me familjen e saj u nisën për t’u vendosur në Londër, e gjatë pushimeve të aktores në Turqi, nisi edhe rrugëtimi në art.

Por, papritur e papandehur, një aktore mjaft e njohur turke e cila ka bërë për vete shumë shqiptarë, mbërriti në Shqipëri për të kaluar disa ditë pushimi në brigjet e jugut.

“IconStyle” ka zbuluar se aktorja Farah Zeynep Abdullah, protagoniste e serialit “Kurti dhe Sura” po pushon në Ksamil, Sarandë, ku ka publikuar edhe një story në Instagram.

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet