Aktori i njohur kroat u përlesh në një tramvaj për shkak të një maske (Video)

Bozhidar Koshçak, një aktor kroat, u përlesh në një tramvaj – pasi pa një burrë që nuk mbante maskë. Ngjarja ndodhi të enjten, 15 tetor 2020, rreth mesditës.

“Thjesht duhet të luftoj në këtë moshë. Pyes veten pse nuk ka kontrolle më të mira në tramvaj. Ka kaq shumë njerëz të infektuar, nuk ka kuptim të jesh pa maska ​​brenda, “tha 71-vjeçari Koshçak për 24sata.hr.

“Sapo po dilja nga tramvaji kur pashë një zotëri pa maskë. E pyeta pse nuk e veshi, kur të gjithë e kemi. Epo, ne nuk jemi budallenj. Ai u ngrit dhe filloi të më godiste. Maska ime ra në shtytje. Të rinjtë u hodhën dhe filluan të na ndanin ”. tha aktori Košćak.

https://www.facebook.com/24sata/videos/1336566336690561

Ai shtoi se përndryshe i përmbahet të gjitha masave, ai është përgjegjës dhe nuk i shkon ndërmend të luftojë në tramvaj në moshën 72 vjeç, transmeton Nova.rs.

“Thjesht më ra në sy atëherë. Pyes veten pse nuk ka kontrolle më të mira në tramvaj. Ka kaq shumë njerëz të infektuar, nuk ka kuptim të jesh pa maska ​​brenda ”, pohon aktori.

Në stacionin tjetër të tramvajit, thotë ai, doli.

“Oh, ndalo, të lutem”, tha zonja nga tramvaji, i cili u përpoq t’i ndante.

“Njerëzit i ndanë ata dhe ata madje shqiptuan disa fjalë të shëmtuara dhe vazhduan rrugët e tyre të veçanta siç shihet në pamjet. Ata luftuan me grushta dhe zotëria i vjetër u mbrojt me një çadër “, tha një dëshmitar i ngjarjes.

 

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet