Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan(FOTO)

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur.

Policia dhe autoambulanca ka dal në vendin e ngjarjes. Ende nuk dihet për numrin e të lënduarve.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet