Aksident në Lubizhdë të Prizrenit, rrokulliset një makinë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur  në Lubizhd tek tranziti i vjetër në Prizren

Në aksident është përfshirë një automjet dhe ka pësuar dëmtime nga përplasja.

Në pamjet që i ka dërguar një qytetar shihet se makina është rrokullisur

Kategoritë
LajmeVendi