138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me Covid-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144.

Ndërkohë që 7 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin.

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet