​Veseli i shkon në “konak” prindërve të presidentit Thaçi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar në Burojë prindërit e presidentit Hashim Thaçi.

“Në Burojë, me prindërit e Presidentit dhe vëllait tim nga lufta, Hashim Thaçi”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Përndryshe, prokurori i specializuar ditë më parë ka dorëzuar në Gjykatën Speciale një propozim aktakuzë për presidentin Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet