​Vërshime pas shiut në Prishtinë

Një shi i madh i cili para pak çastesh ka rënë furishëm në Prishtinë, ka bllokuar disa rrugë të kryeqytetit.

Njëri nga lexuesit e KosovaPress, ka dërguar disa video nga lagjja “Tasligje”, ku shihet se rrugët janë vërshuar dhe kalimi me veturë është i pamundur.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet