​Tërmeti dëmton rëndë universitetin gjeologjik (Video)

Banorët e Tiranës kanë regjistruar dëmet që la pas tërmeti 5.8 i shkallës Rihter.

Fasada e universitetit është shembur në tokë, fatmirësisht atje nuk ndodheshe askush dhe as studentët.

Gurët dhe blloqe betoni janë shkëputur duke u rrëzuar./Tch/

Shiko videon: https://youtu.be/fKvDsxZikWY

Kategoritë
LajmeRajoni

Të ngjajshmet