​Tenton ta godas policin në QKUK

Një person brenda në emergjencën e QKUK-së ka kanosë dhe tentuar ta sulmojë zyrtarin policor i cili kishte qenë në punë sekondare.

I dyshuari kishte qen nën ndikim të alkoolit të cilit iu ka bërë matja dhe ka rezultuar 0.76 promil.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet