​Sveçla në KEK, diskutohet për punën gjatë pandemisë

Ushtruesi detyrës së ministrit të Punëve të Brendshëm dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla ka vizituar të premten menaxhementin e KEK-ut. Aty ai u prit nga ushtruesi i detyrës së kryeshefit, Luigj Imeri.

Këtë për KosovaPress e konfirmoi zëdhënësi i KEK-ut, Skënder Bucolli, i cili tha se në këtë takim është diskutuar vetëm për efikasitetin dhe punën e KEK-ut gjatë pandemisë.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet