​Shkodran Mustafi i gëzohet fitores së Arsenalit

Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi i është gëzuar fitores së sotme.

Arsenali e ka mposhtur sot në shtëpi klubin Crystal Palace, me rezultat 4-1.

Titullar në këtë takim ishin dyshja shqiptare, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, të cilët dhanë kontribut të madh në fitoren e klubit të tyre.

Gëzimin e fitores, Mustafi e ka shprehur përmes një statusi dhe fotoje të publikuar në Facebook.

Kategoritë
DIASPORALajme

Të ngjajshmet