​Përfundon takimi Rama-Thaçi

Para pak minutash ka përfunduar takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe presidentit të Kosovës Hashim Thaçi.

Edhe pas këtij takimit nuk ka pasur deklarime për media sikurse edhe nga takimet e tjera që Rama pati sot gjatë ditës.

Kryeministri Rama do të qëndrojë edhe nesër në Kosovë, ku do të ketë takime me liderët e partive politike, ndërsa në ora 14.00 pritet të dalë në një konferencë për media.

Kategoritë
LajmeVendi