​Merreshin me prostitucion, arrestohen dy femra në Prishtinë

Dy femra janë arrestuar mbrëmë në Çagllavicë të Prishtinës nën dyshimin se të njëjtat merreshin me prostitucion.

Policia thotë se si prova materiale janë konfiskuar dy telefona mobil dhe 300 euro para të gatshme.

Me konsultim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Kategoritë
LajmeVendi