​LVV dhe LDK pa marrëveshje…

Ka përfunduar pa marrëveshje takimi treorësh mes liderëve të LVV-së dhe LDK-së.

Avdullah Hoti dhe Glauk Konjufca folën shkurt për media, duke pohuar se nuk kanë arritur që t’i përafrojnë qëndrimet dhe se do të takohen në ditët në vijim.

Kategoritë
LajmeVendi

Të ngjajshmet