​Limaj reagon pas inicimit të aktakuzës për Thaçin e Veselin

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Famir Limaj, ka reaguar pas inicimit për aktakuzë ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Limaj në llogarinë e tij në Facebook, e ka vendosur logon e Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës, duke shprehur kështu solidaritetin me zhvillimet e sotme.

Kategoritë
LajmeVendi