​Kurti: Diskutimet dhe puna në Lëvizje vazhdojnë

Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit parlamentar të Vetëvendosjes, i nominuari i vetëm për kryetar të kësaj partie, Albin Kurti ka qenë shumë i shkurt për media, duke pohuar se diskutimet dhe puna në Lëvizje vazhdojnë.

 

“Ishte mbledhje e gjatë, diskutimet vazhdojnë, e po ashtu edhe puna në Lëvizje”, ka thënë shkurt Kurti, duke mos pranuar të përgjigjet në pyetjen e mediave, nëse ka arritur ta bashkojë partinë.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi

Të ngjajshmet