​Ka filluar turneu ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”

Ka filluar të zhvillohet turneu ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”

Sot do të zhvillohen katër meçe nga kategoritë më të lehta 59 dhe 62 kg.

Ndërkohë nesër zhvillohen finalet e këtij turneu duke filluar nga ora 12:00.

Kategoritë
LajmeSport

Të ngjajshmet