​Benevento – Juventus, Ronaldo ulet në bankën e rezervistëve

Benevento – Juventus, Ronaldo ulet në bankën e rezervistëve

Andrea Pirlo e ka pushuar Cristiano Ronaldon, kështu që Paulo Dybala, Aaron Ramsey dhe Alvaro Morata luajnë nga minuta e parë në udhëtim te Benevento.

“Bianvconerët” kanë fituar më shumë pas dy fitoreve radhazi kundër Cagliarit dhe Farencvarosit.

Kjo ndeshje starton nga ora 18:00 dhe këto janë formacionet zyrtare”

Benevento: Montipò; Letizia, Glik, Caldirola, Barba; Hetemaj, Schiattarella, Improta; Ionita, Caprari, Lapadula

Juventus: Szczesny; Cuadrado, De Ligt, Danilo, Frabotta; Chiesa, Arthur, Rabiot, Ramsey; Morata, Dybala

Kategoritë
LajmeSport